Skąd wiedzieć na jak wysoką pożyczkę można liczyć?

poniedziałek, 14 styczeń 2019 kl. 15:37

Kiedy potrzebujesz pewnej sumy pieniędzy na konkretny cel - być może na opłacenie rachunków medycznych lub remont domu - możesz rozważyć złożenie wniosku o pożyczkę osobistą. Możesz zapłacić za te wydatki za pomocą swoich kart kredytowych, ale Twój limit kredytowy może być zbyt niski, aby pokryć koszty, lub użycie kart może doprowadzić do nadmiernych wydatków. Zamiast tego możesz pożyczyć pieniądze za pomocą pożyczki osobistej na dokładnie taką kwotę, jaka jest potrzebna:

 
admin | | | Użyte znaczniki: , , ,

Czy pożyczka gotówkowa to to samo co chwilówka?

poniedziałek, 29 październik 2018 kl. 13:13

Powiedzmy, że samochód nagle zepsuje się w drodze do pracy, albo burza wyrzuca gałąź drzewa przez okno frontowe, albo niektóre niezapłacone mandaty za parkowanie prowadzą do tego, że Twój samochód zostanie przejęty. Co byś zrobił?

Wiele codziennych problemów może pojawić się znikąd i pozostawić cię w kłopotach finansowych. W wielu takich sytuacjach prostym rozwiązaniem są pieniądze - Pieniądze na zapłacenie za holowanie do sklepu mechanicznego, pieniądze za naprawę domu lub pieniądze za niezapłacone rachunki.

Ale jeśli jesteś podobny do 60 procent Polaków, którzy mają mniej niż 500 złotych oszczędności, to pieniądze na rozwiązanie tego problemu to coś, czego po prostu nie masz.

 

Stopy procentowe, a szansa wystąpienia kryzysu finansowego

środa, 05 wrzesień 2018 kl. 10:49

Czy źle stworzone zasady udzielania kredytów prowadzą do kryzysów finansowych, często w skali międzynarodowej. Niestety tak, a pokazuje to przykład gospodarki Stanów Zjednoczonych, szczególnie z lat poprzedzających jeden z najpoważniejszych krachów giełdowych w historii. W artykule zobaczysz, jak ewoluuje rynek kredytowy pod kątem oceny wiarygodności kredytobiorcy i dlaczego bardzo trzeba zadbać o ten punkt, aby uniknąć negatywnych relacji w skali makroekonomicznych.