Czy pożyczka gotówkowa to to samo co chwilówka?

poniedziałek, 29 październik 2018 kl. 13:13

Powiedzmy, że samochód nagle zepsuje się w drodze do pracy, albo burza wyrzuca gałąź drzewa przez okno frontowe, albo niektóre niezapłacone mandaty za parkowanie prowadzą do tego, że Twój samochód zostanie przejęty. Co byś zrobił?

Wiele codziennych problemów może pojawić się znikąd i pozostawić cię w kłopotach finansowych. W wielu takich sytuacjach prostym rozwiązaniem są pieniądze - Pieniądze na zapłacenie za holowanie do sklepu mechanicznego, pieniądze za naprawę domu lub pieniądze za niezapłacone rachunki.

Ale jeśli jesteś podobny do 60 procent Polaków, którzy mają mniej niż 500 złotych oszczędności, to pieniądze na rozwiązanie tego problemu to coś, czego po prostu nie masz.

 

Stopy procentowe, a szansa wystąpienia kryzysu finansowego

środa, 05 wrzesień 2018 kl. 10:49

Czy źle stworzone zasady udzielania kredytów prowadzą do kryzysów finansowych, często w skali międzynarodowej. Niestety tak, a pokazuje to przykład gospodarki Stanów Zjednoczonych, szczególnie z lat poprzedzających jeden z najpoważniejszych krachów giełdowych w historii. W artykule zobaczysz, jak ewoluuje rynek kredytowy pod kątem oceny wiarygodności kredytobiorcy i dlaczego bardzo trzeba zadbać o ten punkt, aby uniknąć negatywnych relacji w skali makroekonomicznych.

 

Kredyt konsolidacyjny na kwotę 150 000 złotych na okres 9 lat.

piątek, 06 lipiec 2018 kl. 09:45

Pierwsza z ofert jaką sprawdzimy to propozycja kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym. Zaciągając tutaj kredyt na kwotę 150 tysięcy złotych na okres 9 lat, będzie na son kosztował 84 900 złotych. Każda z rat miesięcznych jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będzie po 2 175 złotych. Minimalna kwota jaką trzeba pożyczyć to 50 000 złotych, a maksymalna wynosi 200 000 złotych z okresem kredytowania od 5 do maksymalnie 15 lat. Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym jest równe 10% w skali roku, a prowizja za jego udzielenie maksymalnie 2%. Jednym z dodatkowych kosztów jest prowizja przygotowawcza, która wynosi od 500 złotych w górę. Rachunek jaki jest potrzebny do spłaty kredytu konsolidacyjnego prowadzony jest przez Bank Pocztowy zupełnie za darmo. Nie zapłacimy również nic, za wcześniejszą spłatę naszego zobowiązania.