Lokata 3 000 złotych na 24 miesiące.

środa, 21 luty 2018 kl. 11:16

Nest lokata lojalna w Nest Banku.

Przeglądając najlepsze lokaty bankowe dla kwoty 3 000 złotych z okresem lokowania pieniędzy wynoszącym 24 miesiące zaczniemy od sprawdzenia oferty Nest lokaty lojalnej w Nest Banku. Oprocentowanie lokaty jakie proponuje nam Nest Bank jest stałe i wynosi 2,8% w skali roku. Jest to całkiem niezłe oprocentowanie. Po dwóch latach od naszych 3000 złotych uda nam się zarobić netto 136 złotych. Na Nest Lokatę Lojalną możemy wpłacić środki pieniężne od 1 000 złotych do maksymalnie 2 000 000 złotych. Jest to bardzo szeroki zakres kwot, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać osoby mające niewielkie oszczędności jak i biznesmeni. Lokata przeznaczona jest dla wszystkich klientów Nest Banku, którzy założyli w nich rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Chcąc założyć lokatę wystarczy udać się do oddziału banku lub zrobić to online bez wychodzenia z domu. Lokaty w Nest Banku objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego co sprawia, że nasz wkład wpłacony na lokatę jest w pełni bezpieczny. Lokatę można zerwać przed czasem, ale skutkiem tego będzie strata uzbieranych dotychczasowo odsetek, poczytać o nich możesz na portalbankowy.info czy innych podobnych stronach.

 
admin | | | Użyte znaczniki: , , , ,

Mądry sposób na spłacenie pożyczki studenckiej

czwartek, 07 grudzień 2017 kl. 10:58

W Polsce edukacja jest droga. Jeśli zdobyłeś stopień naukowy lub uczęszczałeś do szkoły w ramach jakiegokolwiek innego rodzaju kształcenia, istnieje duża szansa, że martwisz się teraz sporym zadłużeniem z tytułu pożyczek studenckich. Jest dość powszechne to, że polscy studenci czują się bardziej zrelaksowani w stosunku do swoich kredytów studenckich niż do jakakolwiek innej formy pożyczek. Dzielimy się tutaj pewnymi poradami na temat pożyczek studenckich, a przede wszystkim na temat tego, na co zwrócić uwagę biorąc pożyczkę studencką – bo to jest nie tylko ważne dla wyniku kredytowego, ale także dla ogólnej finansowej przyszłości.

 
admin | | | Użyte znaczniki: , , ,

Lokata zamrożona

piątek, 20 październik 2017 kl. 11:49

Zamrażane lokaty należą zdecydowanie do tych, z jakich korzystamy najczęściej. Są one dla nas wyznacznikiem samodyscypliny względem oszczędzania pieniędzy, jak i dodatkowo pozwalają nam na stworzenie właściwego systemu odkładania kapitału. Aby móc odłożyć jak najwięcej pieniędzy, najlepsze są lokaty długoterminowe, gdzie generalnie nie mamy do nich dostępu, a po okresie kapitalizacji, możemy odnowić lokatę i tak w kółko, aż do uzyskania żądanej kwoty. Lokata zamknięta jest opcją, z jakiej korzysta się zdecydowanie częściej niżeli z kont oszczędnościowych. Jest to spowodowane przekonaniem, że lokaty są lepsze, że można na nich więcej odłożyć i że mają stałe oprocentowanie. Oczywiście na kontach bankowych oszczędnościowych nie ma stałego oprocentowania, co dodatkowo powoduje, że wiele osób z nich rezygnuje i zakłada lokaty. Jednakże zapominamy o tym, jakie udogodnienia dają nam konta oszczędnościowe, pod względem swojej otwartości, gdzie też nie grozi nam utrata odsetek i nieustannie jesteśmy w stanie monitorować ich przyrost. Najważniejsze w przypadku takiego przyrostu owej lokaty zamrożonej jest też sprawdzenie, na jaki czas jest ona dla nas niedostępna i po jakim czasie nie utracimy wszystkich powiązanych z nią odsetek.

 
admin | | | Użyte znaczniki: , , , , ,