Kto może wziąć kredyt gotówkowy?

środa, 17 marzec 2021 kl. 09:57

Jest to sprawdzony sposób, kiedy chcemy pozyskać gotówkę. Ważną zaletą kredytu gotówkowego jest fakt, że środki, jakie otrzymamy w ramach takiej pożyczki od banku, możemy przeznaczyć praktycznie na dowolny cel. Z tego względu kredyty gotówkowe cieszą się sporą popularnością w Polsce i wiele osób po prostu na nie się decyduje. Możemy wtedy kupić sprzęt RTV, rower lub nowy komputer. Nie ma to znaczenia dla banku, który udzieli nam kredytu gotówkowego na dowolny cel. Na pewno musimy mieć świadomość, że bank będzie musiał ocenić naszą zdolność kredytową i na tej podstawie zdecyduje, ile oraz na jak długo może pożyczyć nam pieniądze.

 
admin | |

Kredyt hipoteczny na prostych zasadach.

środa, 13 styczeń 2021 kl. 15:11

Kiedy masz przed sobą przyszłość i starasz się ją umiejętnie zaprojektować realizacja pomysłów niekiedy napotyka przeszkody. Ale jesteś wytrwały i pozytywny. Wiesz, że każdy problem możesz pokonać. To dobre nastawienie jest potrzebne szczególnie kiedy masz podjąć decyzje mieszkaniowe od których będzie zależeć kilkanaście kub kilkadziesiąt lat twojego życia. Mowa o kredycie hipotecznym który jest rozwiązaniem bardzo powszechnym jak również dla wielu bardzo stresującym. Czy jednak uzyskanie kredytu pod hipotekę jest łatwym działaniem? Jest powinniśmy przygotować się przed ostatecznym zdecydowaniem na oferty jakie są nam przedstawiane?

 

Czynności analityczne przy kredytach hipotecznych

środa, 18 listopad 2020 kl. 14:38

Jeżeli rozważamy kredyt hipoteczny, musimy w odpowiedni sposób zaplanować szereg czynności analitycznych. Nie możemy bowiem podejmować decyzji na podstawie ogólnikowych wrażeń, czy też jedynie podstawowych danych. Niezbędne jest pełne spojrzenie na sytuację oraz świadomy wybór. Wiele osób bagatelizuje te zagadnienia, ale jest to niewłaściwe podejście do sprawy. Zarządzanie budżetem to wymagające i odpowiedzialne zadanie.

 
admin | |